producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Biuro Rachunkowe Anna Wojtkowiak w Szubinie

Biuro Rachunkowe Anna Wojtkowiak w Szubinie

"W naszej ocenie program pozwala na łatwą realizację wszystkich wymaganych przez obowiązujące przepisy czynności, tworzenie dokumentacji, rozliczenia z ZUS, ewidencji absencji, rozliczenia czasu pracy, wyliczanie wynagrodzenia za urlop itd. oraz obsługi wszystkich formalności związanych z wypłatą wynagrodzeń. Nasza ocena tego programu jest jak najbardziej pozytywna. Wprowadzenie programu "R2płatnik" ułatwiło pracę działu płacowego naszego biura."

Wprowadzenie w naszym Biurze programu kadrowo-płacowego "R2płatnik" możemy ocenić jako bardzo udane przedsięwzięcie.
 
W naszej ocenie program pozwala na łatwą realizację wszystkich wymaganych przez obowiązujące przepisy czynności, tworzenie dokumentacji, rozliczenia z ZUS, ewidencji absencji, rozliczenia czasu pracy, wyliczanie wynagrodzenia za urlop itd. oraz obsługi wszystkich formalności związanych z wypłatą wynagrodzeń. Nasza ocena tego programu jest jak najbardziej pozytywna. Wprowadzenie programu "R2płatnik" ułatwiło pracę działu płacowego naszego biura. 
 
Producent programu posiada wysoką znajomość zagadnień merytorycznych i profesjonalną wiedzę informatyczną. Z pełnym przekonaniem mogę polecić program jako wysokiej jakości oprogramowanie dostosowane i na bieżąco aktualizowane do polskiej rzeczywistości prawnej, dostępne na dogodnych warunkach finansowych, gwarantuje jego prawidłowe funkcjonowanie w biurze.

Anna Wojtkowiak

Właściciel

Biuro Rachunkowe Anna Wojtkowiak w Szubinie

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu