producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Biuro Rachunkowe FENIX w Siewierzu

Biuro Rachunkowe FENIX w Siewierzu

"Na dzień dzisiejszy liczba obsługiwanych przez nas pracowników wzrosła prawie do trzystu i nie wyobrażamy już sobie pracy bez R2płatnika.

Z czystym sumieniem możemy polecić R2płatnika wszystkim, którzy zajmują się płacami i kadrami zarówno w małej jak i większej firmie."

Biuro Rachunkowe "Fenix" zajmuje się finansowo-księgową oraz kadrowo-płacową obsługą przedsiębiorstw. Działalność prowadzona jest od 1995 roku. Zatrudniamy 4 pracowników i obsługujemy ponad 120 różnej wielkości podmiotów.

Obsługa płac blisko setki pracowników zatrudnionych u naszych klientów wymagała znacznego zaangażowania pracy i czasu, więc zdecydowaliśmy się na wdrożenie systemu kadrowo-płacowego i wybór padł na program R2płatnik firmy Reset2 - było to prawie 3 lata temu.

Na dzień dzisiejszy liczba obsługiwanych przez nas pracowników wzrosła prawie do trzystu i nie wyobrażamy już sobie pracy bez R2płatnika.

Program jest bardzo czytelny i zrozumiały, a dzięki możliwości szybkiego wydruku wielu różnych dokumentów pozwala zaoszczędzić dużo czasu. System jest również dosyć elastyczny - można samemu stworzyć makiety różnych wydruków, co pozwala dostosować go do indywidualnych potrzeb. Dobra współpraca R2płatnika z programem ZUS-u Płatnik pozwala uniknąć żmudnego przepisywania danych przez co sporządzanie miesięcznych deklaracji rozliczeniowych ZUS staje się szybsze i łatwiejsze. Ponadto częste jego aktualizacje udostępniane na stronie internetowej producenta sprawiają, że jest on zawsze zgodny ze zmieniającymi się przepisami i wciąż rozbudowywany zgodnie z sugestiami użytkowników.

Z czystym sumieniem możemy polecić R2płatnika wszystkim, którzy zajmują się płacami i kadrami zarówno w małej jak i większej firmie.

Elżbieta Baprowska

Właściciel

Biuro Rachunkowe FENIX w Siewierzu

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu