producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Biuro Usługowe PERSONEL AZ w Świdnicy

Biuro Usługowe PERSONEL AZ w Świdnicy

"Bardzo dobrze oceniamy współpracę z pracownikami firmy Reset2 ich profesjonalizm i podejście do klienta."

Biuro Usługowe "PERSONEL A-Z" rozpoczęło współpracę z firmą Reset2 Sp. z o.o. we Wrocławiu od początku swej działalności tj. od czerwca 2000 r.

Oferujemy kompleksową obsługę kadrowo-płacową pracowników od momentu zatrudnienia do rozwiązania umowy o pracę, poprzez rozliczenia płatników z ZUS i Urzędem Skarbowym.

Zakres działalności obejmuje również doradztwo personalne, sprawozdawczość GUS. Klientami biura są firmy o różnych profilach działalności i każda z nich jest obsługiwana przy pomocy systemu kadrowo-płacowego R2płatnik.

Program jest bardzo czytelny, pozwala wygenerować z systemu informacje niezbędne w obsłudze kadrowo-płacowej.

Bardzo dobrze oceniamy współpracę z pracownikami firmy Reset2 ich profesjonalizm i podejście do klienta.

Mając na uwadze nasze dotychczasowe doświadczenie, poleciliśmy system kadrowo-płacowy kilku zaprzyjaźnionym firmom, które wg naszej wiedzy również oceniają produkt firmy Reset2 bardzo wysoko.

Gratulujemy niewątpliwego sukcesu, życzymy dalszego rozwoju firmy i sieci zadowolonych klientów.

Grażyna Pecyna

Specjalista personalny, Technik BHP

Biuro Usługowe PERSONEL AZ w Świdnicy

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu