producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Biznes Polska w Rzeszowie

Biznes Polska w Rzeszowie

"Program R2fk jest łatwy w obsłudze, czytelny, przejrzysty, ma wiele przydatnych funkcji, których nie znaleźliśmy w żadnym innym dostępnym nam oprogramowaniu. Doskonale współpracuje z programem R2faktury, z którego można w prosty sposób eksportować dokumenty sprzedaży oraz raporty kasowe i bankowe."

Jesteśmy firmą zajmującą się reklamą oraz działalnością developerską i handlową. Rok temu stanęliśmy przed koniecznością zmiany formy ewidencji dokumentów z podatkowej księgi przychodów i rozchodów na księgi rachunkowe i musieliśmy dokonać wyboru programu najbardziej odpowiadającego naszym potrzebom. Wybór padł na RESET2.

Program R2fk jest łatwy w obsłudze, czytelny, przejrzysty, ma wiele przydatnych funkcji, których nie znaleźliśmy w żadnym innym dostępnym nam oprogramowaniu. Doskonale współpracuje z programem R2faktury, z którego można w prosty sposób eksportować dokumenty sprzedaży oraz raporty kasowe i bankowe. Bardzo dobrze jest rozwiązane zagadnienie automatycznego przenoszenia kosztów z układu rodzajowego na funkcjonalny, co znacznie skraca czas potrzebny na dokonanie odpowiednich księgowań.

Ze względu na różnorodność naszej działalności, szczególnie przydatna okazała się funkcja podziału przychodów i kosztów na tzw. kontrakty, która pozwala na szybkie ustalenie wyniku na poszczególnych rodzajach zleceń niezależnie od przyjętego w planie kont układu kosztów. Ponadto program jest ciągle ulepszany i aktualizowany. Pobierane automatycznie za pośrednictwem internetu aktualizacje mają, oprócz nowych rozwiązań, zawsze bieżące deklaracje podatkowe i wskaźniki finansowe.

Dużą pomocą w rozwiązywaniu pojawiających się na początku pracy z programem pytań i problemów jest życzliwa pomoc techniczna konsultantów, którzy ze spokojem tłumaczą niezrozumiałe zagadnienia. Naszą szczególną sympatią zyskała Pani Agnieszka Mikuła, która była zawsze nie tylko pomocna, rzetelna i cierpliwa, ale także bardzo miła i serdeczna. Być może dlatego, mimo sporej odległości siedziby naszej firmy od Wrocławia, możemy z całą pewnością stwierdzić, że pomoc telefoniczna konsultantów okazała się wystarczająca do opanowania dobrej znajomości programu R2fk i satysfakcjonującej pracy z nim na co dzień.

www.biznes-polska.com.pl

Roland Jakubowski

właściciel

Biznes Polska w Rzeszowie

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu