producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Brügmann S.A. we Włocławku

Brügmann S.A. we Włocławku

"Jesteśmy firmą produkcyjną, zatrudniającą 300 osób. Przy takiej ilości zatrudnionych pracowników pracujących na trzy zmiany, automatyzacja procesów kadrowo-płacowych jest bardzo istotna. Wybraliśmy program R2płatnikSBO, który jest bardzo polecany przez naszego partnera, firmę SUPREMIS."

Jesteśmy firmą produkcyjną, zatrudniającą 300 osób. Przy takiej ilości zatrudnionych pracowników pracujących na trzy zmiany, automatyzacja procesów kadrowo-płacowych jest bardzo istotna. Wybraliśmy program R2płatnikSBO, który jest bardzo polecany przez naszego partnera, firmę SUPREMIS. Jesteśmy zadowoleni z podjętej decyzji, ponieważ proces przygotowania wynagrodzeń został znacznie skrócony. Istotną rolę w podjęciu tej decyzji odegrał fakt, że program ma możliwość integracji danych z posiadanym przez nas systemem finansowo-księgowym.

R2płatnikSBO daje nam możliwość rozliczenia kosztów wynagrodzeń a to daje szczegółowy obraz poniesionych kosztów pracy (z podziałem na działy, zlecenia, poszczególnych pracowników) oraz zestawienia kosztów. Przy tak licznym zatrudnieniu często potrzebujemy różnego rodzaju raportów oraz specyficznych zestawień. Program jest bogato wyposażony w raporty a dodatkowo jego elastyczność pozwala na szybkie przygotowanie dodatkowych zestawień odbiegających od standardu.

www.bruegmann.pl
www.supremis.pl - strona firmy wdrażającej

mgr Anna Trajder

Szef Działu Kadr i Płac

Brügmann S.A. we Włocławku

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu