producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Carsland Krzysztof Sielczak w Płocku

Carsland Krzysztof Sielczak w Płocku

 "Wszystkie zobowiązania wynikające ze współpracy wykonywane były sprawnie, terminowo i zgodnie z wszelkimi zasadami wymaganymi przez firmę Carsland Krzysztof Sielczak.

Firma Reset2 Sp. z o.o., dzięki ogromnemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi personelu była wyróżniającym się zespołem podczas prowadzonej przez nas współpracy."

Niniejszym Listem Referencyjnym potwierdzam wieloletnią współpracę z firmą Reset2 Sp. z o.o., ul. Jesionowa 23-25, 50-504 Wrocław w zakresie zakupu programów finansowo-księgowych, kadrowych, fakturowych oraz późniejszej pomocy technicznej.
Współpraca ta pozwala mi zarekomendować firmę Reset2 Sp. z o.o., jako bardzo rzetelnego i profesjonalnego przedsiębiorcę, znającego i stosującego dobre praktyki handlowe.
Wszystkie zobowiązania wynikające ze współpracy wykonywane były sprawnie, terminowo i zgodnie z wszelkimi zasadami wymaganymi przez firmę Carsland Krzysztof Sielczak.
Firma Reset2 Sp. z o.o., dzięki ogromnemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi personelu była wyróżniającym się zespołem podczas prowadzonej przez nas współpracy. Z pełnym zaufaniem rekomenduję firmę Reset2 Sp. z o.o., jako rzetelnego partnera przy różnego rodzaju inwestycjach.

Krzysztof Sielczak

Właściciel

Carsland Krzysztof Sielczak w Płocku

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu