producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Centrum Zdrowia PULS Sp. z o.o. w Zamościu

Centrum Zdrowia PULS Sp. z o.o. w Zamościu

"PULS Sp. z o.o. użytkuje system płacowo-kadrowy R2płatnikPRO oraz system obsługi sprzedaży R2faktury firmy RESET2 Sp. z o.o. od długiego czasu. Programy usprawniają ewidencję kadrową, zapewniają prawidłowe naliczanie płac oraz szybką obsługę sprzedaży."

Prowadząc Centrum Zdrowia firma PULS Sp. z o.o. użytkuje system płacowo-kadrowy R2płatnikPRO oraz system obsługi sprzedaży R2faktury firmy RESET2 Sp. z o.o. od długiego czasu. Programy usprawniają ewidencję kadrową, zapewniają prawidłowe naliczanie płac oraz szybką obsługę sprzedaży. Wszystkie zmiany w przepisach czy ustawach wprowadzane są z dużym wyprzedzeniem i automatycznie aktualizowane.

Bardzo miła obsługa techniczna fachowo i terminowo się ze zobowiązań.

W naszym przekonaniu firma RESET2 Sp. z o.o. jest godnym polecenia dostawcą, gwarantującym wysoką jakość oprogramowania do kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwem.

www.centrumzdrowiapuls.pl

mgr Ryszard Weremczuk

Prezes Zarządu

Centrum Zdrowia PULS Sp. z o.o. w Zamościu

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu