producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » DARDACH w Malcanowie

DARDACH w Malcanowie

"Bardzo sobie cenię fachowość wiedzę i kompetencję obsługi serwisowej, cenna jest także możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji telefonicznych oraz innych usług serwisowych w tym zdalnego serwisowania, a przy tym przyjazność i uprzejmość w traktowaniu klientów."

Firma DARDACH działa na rynku od 01.06.2006r. i zajmuje wykonawstwem dachów, a w szczególności więźby dachowej. Z firmą Reset2 współpracuję od czerwca 2007r. zakupując program kadrowo-płacowy R2płatnik.

O wyborze Państwa firmy zdecydowała przystępna cena, dostępność aktualizacji i serwisu programu. Oprogramowanie pracuje stabilnie jest przyjazne dla użytkownika, zapewnia aktualizacje ze względu na zmieniające się przepisy, jest przejrzyste i łatwe w obsłudze. System kadrowo-płacowy to produkt, który posiada wszystkie niezbędne elementy do obsługi kadrowo-płacowej firmy, współpracuje z Płatnikiem ZUS co pozwala na szybkie sporządzanie miesięcznych deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS.

Bardzo sobie cenię fachowość wiedzę i kompetencję obsługi serwisowej, cenna jest także możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji telefonicznych oraz innych usług serwisowych w tym zdalnego serwisowania, a przy tym przyjazność i uprzejmość w traktowaniu klientów.

Na podstawie dotychczasowego przebiegu współpracy jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Reset2 i stwierdzam, że firma Reset2 jest partnerem wiarygodnym i zasługującym na rekomendacje dla tego typu prac, dlatego też od stycznia 2011r. zamierzam zakupić kolejne programy R2faktury i R2księga.

inż. Dariusz Bogucki

właściciel

DARDACH w Malcanowie

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu