producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Dolfi 1920 Services w Warszawie

Dolfi 1920 Services w Warszawie

"W związku z rozwojem firmy szukaliśmy programu, który pozwoliłby nam uporządkować sprawy kadrowe naszych pracowników oraz ułatwił dostęp do danych personalnych. Program R2płatnik spełnił nasze oczekiwania, jest łatwy w obsłudze oraz przyjazny dla nowego użytkownika."

Firma Dolfi 1920 Services Sp. z o.o. jest liderem w Europie w zakresie obsługi roszczeń związanych ze szkodami powstałymi podczas podróży lotniczych. Specjalizujemy się w naprawie i wymianie uszkodzonych bagaży podróżnych. Jesteśmy bardzo dynamiczną firmą oferującą kompleksowe i dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania biznesowe mając na uwadze zadowolenie klienta.

W związku z rozwojem firmy szukaliśmy programu, który pozwoliłby nam uporządkować sprawy kadrowe naszych pracowników oraz ułatwił dostęp do danych personalnych. Program R2płatnik spełnił nasze oczekiwania, jest łatwy w obsłudze oraz przyjazny dla nowego użytkownika. Dodatkowym atutem jest funkcjonalność związana z możliwością wypełniania wniosków urlopowych przez pracowników on-line. Doświadczenie i profesjonalizm firmy SUPREMIS pozwolił na szybkie wdrożenie programu. Zarówno program jak i firma SUPREMIS są godne polecenia.

Małgorzata Protyńska

HR Manager

Dolfi 1920 Services w Warszawie

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu