producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu

Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu

 "Program płacowo-kadrowy R2płatnik użytkujemy praktycznie od początku istnienia firmy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest programem przejrzystym i elastycznym, łatwym w obsłudze. Posiada wiele funkcji niezbędnych w codziennej pracy. Pozwala również wygenerować wiele wydruków i zestawień."

Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej został powołany przez Sejmik Województwa Dolnośląskiego dnia 29.10.1999 r. Celem działania Ośrodka jest realizacja zadań Samorządu Województwa Dolnośląskiego w zakresie polityki społecznej, a w szczególności pomocy społecznej, przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu, przeciwdziałania przemocy, realizacja zadań w zakresie koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego, a także zadania powierzone na podstawie innych przepisów, porozumień i umów.
 
Program płacowo-kadrowy R2płatnik użytkujemy praktycznie od początku istnienia firmy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest programem przejrzystym i elastycznym, łatwym w obsłudze. Posiada wiele funkcji niezbędnych w codziennej pracy. Pozwala również wygenerować wiele wydruków i zestawień. Jest na bieżąco aktualizowany uwzględniając zmiany w przepisach i sugestie użytkowników. Współpracuje z innimi systemami komputerowymi, takimi jak banki, ZUS, urzędy skarbowe.
 
System posiada również możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji telefonicznych oraz innych usług serwisowych, w tym zdalnego serwisowania.
 
Pracownicy firmy Reset2 są bardzo kompetentnymi i posiadającymi dużą wiedzę fachowcami, którzy zawsze starają się pomóc rozwiązać problem, są uprzejmi i przyjaźnie nastawienie do klienta.

Piotr Klag

Dyrektor

Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu