producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Elektromechanika Grzegorz Mikuła w Skarbimierzu-Osiedle

Elektromechanika Grzegorz Mikuła w Skarbimierzu-Osiedle

"Program R2księga jest czytelny, przejrzysty i intuicyjny oraz zawiera wszystkie niezbędne wydruki. Dodatkowo doskonale współpracuje z programem R2faktury, z którego można w prosty sposób importować dokumenty sprzedaży, dzięki czemu jestem w stanie sam prowadzić księgowość własnej firmy."

Z usług firmy RESET2 Sp. z o.o. zacząłem korzystać w 2008 roku. Był to okres rozwoju mojej firmy, która zaczęła stawiać pierwsze kroki na rynku usług elektromechanicznych. Zajmuję się elektryką i elektromechaniką samochodową. Od momentu rozpoczęcia współpracy moje odczucia dotyczące produktów oraz usług proponowanych przez firmę RESET2 Sp. z o.o. są bardzo pozytywne. 
 
Z zasobów firmy RESET2 Sp. z o.o. posiadam następujący zestaw programów: R2księga i R2faktury. W/w aplikacje są proste w obsłudze, a dzięki szybkim aktualizacjom wynikającym ze zmiany przepisów oraz ciągłemu rozwojowi, praca w programach przebiega bardzo sprawnie i nie jest skomplikowana. Program R2księga jest czytelny, przejrzysty i intuicyjny oraz zawiera wszystkie niezbędne wydruki. Dodatkowo doskonale współpracuje z programem R2faktury, z którego można w prosty sposób importować dokumenty sprzedaży, dzięki czemu jestem w stanie sam prowadzić księgowość własnej firmy. Dużą pomocą w rozwiązywaniu pojawiających się na początku pracy z programem pytań jest przejrzysta i szczegółowa instrukcja obsługi, która krok po kroku prowadzi użytkownika poprzez program.
 
Polecam programy firmy Reset2 Sp. z o.o. wszystkim, którzy cenią wygodę, niezawodność i łatwość obsługi w połączeniu z przystępną ceną. 

Grzegorz Mikuła

Właściciel

Elektromechanika Grzegorz Mikuła w Skarbimierzu-Osiedle

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu