producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Elektroniczne Zakłady Naukowe we Wrocławiu

Elektroniczne Zakłady Naukowe we Wrocławiu

"Jako użytkownicy systemów firmy RESET2 możemy tylko życzyć innym firmom tak profesjonalnej, owocnej i miłej współpracy."

Elektroniczne Zakłady Naukowe są użytkownikiem 2 programów komputerowych firmy RESET2 Sp. z o.o. tj. TURBO PŁACE-KADRY, TURBO PRZELEW. Program TPK użytkujemy od 01.04.1995r. nr licencji BE30048, natomiast program TURBO PRZELEW od 12.04.2000r. nr licencji 000245.

Dotychczasowa współpraca z firmą RESET2 nie budzi z naszej strony żadnych zastrzeżeń. Firma dostarcza nam nowe wersje programów uwzględniające zmiany w przepisach prawnych. W przypadku problemów z użytkowaniem firma udziela nam konsultacji w naszej siedzibie lub bezpłatnych konsultacji telefonicznych. Systemy TURBO PŁACE-KADRY i TURBO PRZELEW zaspokajają nasze wymagania, ułatwiają nam szybką, bezawaryjną pracę w dziele księgowości i pomagają uniknąć ewentualnych błędów z naszej strony. Wydruki z programów są zgodne z aktualnymi wzorami i akceptowane przez urzędy państwowe, banki oraz jednostki kontroli organów samorządowych. Programy eliminują wszystkie żmudne, powtarzające się czynności. W razie konieczności zmian w programie pracownik firmy udziela nam pomocy. W ciągu ponad siedmioletniej współpracy nie zanotowaliśmy przypadku, aby odmówiono nam pomocy w użytkowaniu programów.

Jako użytkownicy systemów firmy RESET2 możemy tylko życzyć innym firmom tak profesjonalnej, owocnej i miłej współpracy.

www.ezn.edu.pl

mgr inż. Grażyna Wencius

Dyrektor

Elektroniczne Zakłady Naukowe we Wrocławiu

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu