producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » ENERGO-MOC WZORCOWNIA Sp. z o.o. w Gliwicach

ENERGO-MOC WZORCOWNIA Sp. z o.o. w Gliwicach

 "Na podstawie dotychczasowej współpracy z firmą Reset2 z całą odpowiedzialnością możemy polecić rozwiązania tej firmy w zakresie systemów kadrowo-płacowego R2płatnik, finansowo-księgowego R2fk oraz magazynowo-sprzedażowego R2faktury."

 Firma "ENEGRGO-MOC" WZORCOWNIA Sp. z o.o. oferuje szeroki wachlarz usług związaniem z opomiarowaniem mediów, obsługą urządzeń pomiarowych oraz usługi konsultacyjne i doradcze.
Od 2010 jesteśmy użytkownikiem programu R2płatnik firmy Reset2. Zachęceni dobrymi rozwiązaniami dostępnymi w programie kadrowo-płacowym oraz świetną obsługą serwisową zdecydowaliśmy się w roku 2015 zakupić inne rozwiązania firmy Reset2 - program finansowo-księgowy R2fk oraz system magazynowo-sprzedażowy R2faktury.
Wdrożenie nowego programu finansowo-księgowego przebiegło dobrze i sprawnie. Duża w tym zasługa wdrożeniowców pomagających w efektywnym przeprowadzeniu tego trudnego procesu - Pani Estery Łońskiej oraz Pana Sławomira Firuty. Nie do przecenienia jest również możliwość korzystania z telefonicznej pomocy serwisowej, dzięki której zawsze szybko udaje się uzyskać rozwiązania bieżących problemów.
Na podstawie dotychczasowej współpracy z firmą Reset2 z całą odpowiedzialnością możemy polecić rozwiązania tej firmy w zakresie systemów kadrowo-płacowego R2płatnik, finansowo-księgowego R2fk oraz magazynowo-sprzedażowego R2faktury.

Jakub Lubina

Wiceprezes Zarządu

ENERGO-MOC WZORCOWNIA Sp. z o.o. w Gliwicach

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu