producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Eurotransport Dłubak Sp.j. w Oleśnicy

Eurotransport Dłubak Sp.j. w Oleśnicy

"Jesteśmy klientem firmy Reset2 od 1998 roku. Posiadamy wszystkie programy tej firmy (...). Z każdego z nich jesteśmy bardzo zadowoleni. Mimo że, mieliśmy prezentacje programów innych firm, przy tak różnorakiej działalności, tylko programy firmy Reset2 mogły spełnić nasze oczekiwania."

Transport Krajowy i Zagraniczny Eurotransport Dłubak Sp.j. działa na rynku od 1992 roku. Początkowo była to firma, która świadczyła usługi transportowe. Stopniowo jednak zakres naszej działalności się poszerzał. Obecnie świadczymy usługi transportowe krajowe i wewnątrzwspólnotowe, usługi warsztatowe, usługi uszlachetniania, zajmujemy się tez handlem. Występują u nas wewnątrzwspólnotowe nabycie towaru (WNT), wewnątrzwspólnotowa dostawa towaru (WDT), eksport towaru, import towaru i import usług.

Jesteśmy klientem firmy Reset2 od 1998 roku. Posiadamy wszystkie programy tej firmy z wyjątkiem R2księga. Z każdego z nich jesteśmy bardzo zadowoleni. Mimo że, mieliśmy prezentacje programów innych firm, przy tak różnorakiej działalności, tylko programy firmy Reset2 mogły spełnić nasze oczekiwania.

Uważamy, że kupując programy firmy Reset2 zaoszczędzisz sobie wiele problemów i docenisz wszystkie zalety dlatego, że programy są:
- łatwe w obsłudze;
- zawsze zaktualizowane do naszych potrzeb zgodnie z przepisami;
- czytelne i przejrzyste wszystkie wydruki;
- elastyczne w doskonaleniu i dopisywaniu nowych funkcji (ciągły rozwój);
- twórców tych programów cechuje wielka fachowość, wiedza i kompetencja, co można wywnioskować z bezpłatnych konsultacji telefonicznych;
- istnieje też możliwość korzystania z fachowej obsługi serwisowej przyjaznej Klientowi, a także zdalnego serwisowania;
- programy te zapewniają zadowolenie z wykonywania swojej pracy.

Po dwunastoletnim okresie współpracy możemy stwierdzić, że dokonaliśmy trafnego wyboru, czego wszystkim życzymy.

www.diw.com.pl

Aleksandra Marcinek

Główna Księgowa

Eurotransport Dłubak Sp.j. w Oleśnicy

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu