producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Firma Szkoleniowa ANED we Wrocławiu

Firma Szkoleniowa ANED we Wrocławiu

"Pięcioletnia współpraca przekonała nas, że nie mogliśmy lepiej wybrać. Mamy do czynienia ze znakomitymi fachowcami: kompetentnymi, życzliwymi i w ogóle ze wspaniałymi LUDŹMI. Zawsze można skorzystać z porady i pomocy dyżurujących (pod telefonem) informatyków."

Firma Szkoleniowa "ANED" zajmuje się różnymi formami kształcenia dla dorosłych (Policealna Szkoła BHP, Policealna Szkoła Turystyki, Liceum Ogólnokształcące, kursy i szkolenia bhp, udzielania pierwszej pomocy medycznej, kursy dla wychowawców i kierowników placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży), szczególnie zaś prowadząca różne formy dokształcania - podnoszące kwalifikacje zawodowe - dla początkujących i czynnych zawodowo-nauczycieli (Ośrodek Szkolenia i Doskonalenia Nauczycieli).

W 2001 roku firma stojąc przed koniecznością skomputeryzowania (po różnych konsultacjach wśród użytkowników różnych oprogramowań) zdecydowała się na wybór RESET-u.

I był to przysłowiowy "strzał w dziesiątkę". Pięcioletnia współpraca przekonała nas, że nie mogliśmy lepiej wybrać. Mamy do czynienia ze znakomitymi fachowcami: kompetentnymi, życzliwymi i w ogóle ze wspaniałymi LUDŹMI. Zawsze można skorzystać z porady i pomocy dyżurujących (pod telefonem) informatyków.

Wszelkie zmiany, dotyczące nowych przepisów, danych czy obowiązujących druków itp. są na bieżąco aktualizowane, a wdrażane programy komputerowe dostosowywane do indywidualnych potrzeb klientów.

Trudno więc się dziwić, że jesteśmy zadowoleni, że nasz wybór padł właśnie na RESET2!

Serdecznie dziękujemy i duże brawa za całokształt!

www.aned.com.pl

dr Andrzej Włodarczyk

Dyrektor

Firma Szkoleniowa ANED we Wrocławiu

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu