producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » GEO RENEWABLES S.A. w Warszawie

GEO RENEWABLES S.A. w Warszawie

"R2płatnikSBO umożliwia także w sposób elastyczny i dostosowany do wymagań naszej organizacji alokację kosztów wynagrodzeń do poszczególnych projektów / centrów generowania kosztów. [...] Profesjonalizm i rzetelność konsultantów SUPREMIS zaowocowały płynnym, zakończonym sukcesem wdrożeniem systemu R2płatnikSBO."

GEO Renewables S.A. jest spółką administrującą w Grupie Energetyki Odnawialnej GEO Renewables. Prowadzimy inwestycje w farmy wiatrowe na terenie całej Polski od fazy deweloperskiej poprzez ich budowę, uruchomienie i eksploatację.
 
Wybraliśmy system kadrowo-płacowy R2płatnikSBO z kilku powodów. Przede wszystkim intuicyjny interfejs pozwala na szybkie opanowanie przez użytkowników obsługi systemu. R2płatnikSBO daje możliwość na rzetelne i terminowe rozliczanie z urzędami. Automatyzacja w zakresie sporządzania deklaracji podatkowych oraz sporządzania i importowania do programu Płatnik deklaracji ZUS zapewnia dużą oszczędność czasu oraz ogranicza ryzyko powstania błędów.
 
W obszarze wynagrodzeń system pozwala na zaawansowane analizowanie kosztów i grupowe zamykanie listy płac. R2płatnikSBO umożliwia także w sposób elastyczny i dostosowany do wymagań naszej organizacji alokację kosztów wynagrodzeń do poszczególnych projektów / centrów generowania kosztów.
 
Istotną funkcjonalnością wykorzystywaną w naszej firmie jest także automatyczne generowanie przelewów do bankowości elektronicznej. Integracja z wdrożonym systemem ERP, zapewniająca zgodnośc danych kadrowych z danymi finansowymi, była dodatkowym atutem.
 
Profesjonalizm i rzetelność konsultantów SUPREMIS zaowocowały płynnym, zakończonym sukcesem wdrożeniem systemu R2płatnikSBO.

www.georenewables.pl www.supremis.pl - strona firmy wdrażającej

Renata Król-Głowacka

Głowny Księgowy / Dyrektor Finansowy

GEO RENEWABLES S.A. w Warszawie

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu