producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » HG Solutions Sp. z o.o. w Gdyni

HG Solutions Sp. z o.o. w Gdyni

 "Początkowo wybraliśmy program w wersji Standard - dla mniejszych firm, a w 2014 roku przeszliśmy na wersję PRO, wzbogaconą o zaawansowane rozwiązania dla większych przedsiębiorstw. Program doskonale wspomaga pracę działów kadr i płac, a pomimo dużej funkcjonalności jest przejrzysty i intuicyjny w obsłudze. Na plus należy również zaliczyć częste i termonowe aktualizacje oraz możliwość nieodpłatnych konsultacji telefonicznych z serwisem Reset2."

 HG Solutions Sp. z o.o. jest częścią Hareid Group, w ramach której realizujemy wspólnie projekty w branży elektrycznej. HGS świadczy usługi dla przemysłu okrętowego i budownictwa lądowego. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą z wieloletnim doświadczeniem w branży okrętowej zarówno w budowie nowych statków, remontach jak i w przebudowach jednostek.
 
Do prawidłowego funkcjonowania naszej firmy szukaliśmy stabilnego i solidnego oprogramowania, które nie tylko gwarantowałoby szybkie dopasowanie się programu do zmieniających się przepisów prawa, ale i do rosnących potrzeb, poprzez doskonalenie i dopisywanie nowych funkcjonalności. Nasz wybór w 2012 roku padł na R2płatnik firmy Reset2 Sp. z o.o. Początkowo wybraliśmy program w wersji Standard - dla mniejszych firm, a w 2014 roku przeszliśmy na wersję PRO, wzbogaconą o zaawansowane rozwiązania dla większych przedsiębiorstw. Program doskonale wspomaga pracę działów kadr i płac, a pomimo dużej funkcjonalności jest przejrzysty i intuicyjny w obsłudze. Na plus należy również zaliczyć częste i termonowe aktualizacje oraz możliwość nieodpłatnych konsultacji telefonicznych z serwisem Reset2.
 
Oceniając z perspektywy czasu możemy zarekomendować R2płatnikPRO jako nowoczesne rozwiązanie, dopasowane do potrzeb firm sektora MŚP, a firmę Reset2 kompetentnego partnera w zakresie rozwiązań kadrowo-płacowych.

Jarosław Łapkowski

Managing Director

HG Solutions Sp. z o.o. w Gdyni

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu