producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Hodowla Roślin SMOLICE Sp. z o.o. w Smolicach

Hodowla Roślin SMOLICE Sp. z o.o. w Smolicach

"Profesjonalny zespół programistów na bieżąco dostosowuje program do zmieniających się przepisów prawnych. Firma RESET2 Sp. z o.o. prowadzi pełny serwis programu. Konsultanci na każde wezwanie służą fachową pomocą i radą."

Od 2000 roku do naliczania płac i prowadzenia ewidencji kadrowej zaczęliśmy wykorzystywać program kadrowo-płacowy firmy RESET2 Sp. z o.o.

Program w łatwy sposób przygotowuje wszystkie konieczne zestawienia, umożliwia wysyłanie danych do programu Płatnik oraz drukowanie informacji podatkowej PIT dla wszystkich zatrudnionych pracowników.

Profesjonalny zespół programistów na bieżąco dostosowuje program do zmieniających się przepisów prawnych. Firma RESET2 Sp. z o.o. prowadzi pełny serwis programu. Konsultanci na każde telefoniczne wezwanie służą fachową pomocą i radą.

www.hrsmolice.pl

Władysław Poślednik

Prezes Zarządu

Hodowla Roślin SMOLICE Sp. z o.o. w Smolicach

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu