producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » I.O. VENEZIA w Warszawie

I.O. VENEZIA w Warszawie

"Proponowana przez firmą Reset2 aplikacja R2Płatnik jest aplikacją czytelną, i przyjazną użytkownikowi, a przede wszystkim posiadającą pożądaną funkcjonalność. Istotną i zasługującą na uwagę cechą tej aplikacji jest jej stabilność. Raz wprowadzone ustawienia działają prawidłowo. System posiada wiele nowatorskich rozwiązań, które ułatwiają pracę i czynią ją bardziej efektywną."

W grudniu 2010 r. firma Reset2 Sp. z o.o. zakończyła w naszym przedsiębiorstwie wdrożenie system kadrowo-płacowego R2płatnikPRO. Wdrożenie przebiegło sprawnie I zakończyło się zgodnie z harmonogramem. Zakres prac zaplanowany w harmonogramie został zrealizowany z należytą starannością i z dużym zaangażowaniem konsultantów. Na uwagę zasługuje profesjonalizm pracowników firmy Reset2 Sp z o.o., którzy okazali się kompetentnymi osobami i potrafili sprostać wszystkim wyznaczonym przez nas zadaniom. Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Mariusza Wołoszyna, który bezpośrednio nadzorował wdrożenie aplikacji w naszej firmie. Fachowa wiedza Pana Mariusza, doświadczenie oraz indywidualne podejście do naszych potrzeb, pozwoliło na wprowadzenie w aplikacji niestandardowych rozwiązań.

Proponowana przez firmą Reset2 aplikacja R2Płatnik jest aplikacją czytelną, i przyjazną użytkownikowi, a przede wszystkim posiadającą pożądaną funkcjonalność. Istotną i zasługującą na uwagę cechą tej aplikacji jest jej stabilność. Raz wprowadzone ustawienia działają prawidłowo. System posiada wiele nowatorskich rozwiązań, które ułatwiają pracę i czynią ją bardziej efektywną. Posiada tez możliwość wprowadzenia własnych ustawień, co jest szczególnie ważne przy raportowaniu. Jest systemem elastycznym, pozwalającym na dostosowanie go do własnych potrzeb.

Na podstawie kilkumiesięcznej współpracy z firmą Reset2 Sp. z o.o. z całą odpowiedzialnością możemy polecić tę Firmę, jako profesjonalnego i odpowiedzialnego partnera, będąc przekonani, że współpraca z pewnością będzie zadowalająca i przyniesie oczekiwane efekty.

www.venezia.pl

Marzena Jasińska
kierownik działu Kadr i Płac

Dariusz Gawryś

dyrektor ds. Finansowych i Administracyjnych

I.O. VENEZIA w Warszawie

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu