producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » IMMOPOLSKA w Warszawie

IMMOPOLSKA w Warszawie

"Decyzja o wyborze programów R2faktury, R2fk oraz R2płatnik była „strzałem w dziesiątkę". Programy są intuicyjne w obsłudze, posiadają bardzo dobrze opracowaną pomoc i doskonale ze sobą współpracują.

Bez konieczności zatrudniania księgowego sam prowadzę całą rachunkowość i sprawy pracownicze, a deklaracje wysyłam elektronicznie bezpośrednio z programów."

Prowadząc niewielkie, działające od 2007 r. biuro pośrednictwa i obsługi nieruchomości poszukiwałem zintegrowanego systemu informatycznego, który pozwoliłby mi na sprawne wykonywanie czynności księgowych: wystawianie faktur, prowadzenie ksiąg handlowych, przygotowywanie deklaracji ZUS i podatkowych oraz prowadzenie spraw pracowniczych.

Decyzja o wyborze programów R2faktury, R2fk oraz R2płatnik była „strzałem w dziesiątkę". Programy są intuicyjne w obsłudze, posiadają bardzo dobrze opracowaną pomoc i doskonale ze sobą współpracują. Bez konieczności zatrudniania księgowego sam prowadzę całą rachunkowość i sprawy pracownicze, a deklaracje wysyłam elektronicznie bezpośrednio z programów.

Gorąco polecam oprogramowanie RESET2 z kilku ważnych powodów:
- szeroki zakres działania programów bez konieczności oddzielnego zakupu dodatkowych modułów,
- automatyczna aktualizacja do najnowszej wersji bez konieczności zakupu całego programu od nowa,
- szybkie tempo doskonalenia programu i częste uaktualnia dopasowujące program do zmian w przepisach,
- bezawaryjność,
- konkurencyjna cena, korzystny i przystępny system zakupu abonamentu na aktualizacje,
- możliwość korzystania z pełnych wersji programów przed ich zakupem, wersje darmowe dla najmniejszych firm oraz rozpoczynających działalność,
- szybki, skuteczny system wsparcia użytkownika przez e-mail.

Życzyłbym sobie, żeby firma RESET2 stworzyła także oprogramowanie do księgowej i technicznej obsługi nieruchomości, w tym nowej formy zarządzania jaką jest zarząd pojedynczymi lokalami mieszkalnymi przeznaczonymi pod najem. Szczególna problematyka księgowa tej formy zarządu powoduje, że dostępne na rynku programy do obsługi wspólnot mieszkaniowych nie sprawdzają się.

Życzę firmie RESET2 samych sukcesów w dalszym rozwoju i zapewnianiu swoim klientom oprogramowania wartego swojej ceny.

www.immopolska.pl

Rafał Przelaskowski

właściciel

IMMOPOLSKA w Warszawie

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu