producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » InHR w Warszawie

InHR w Warszawie

"Najważniejszym naszym celem jest profesjonalna oraz rzetelna obsługa naszych Klientów. W dążeniu do naszego celu wspiera nas system R2płatnik." 

Szanowni Państwo,
 
Jesteśmy firmą obsługującą moduł administracji kadrowo-płacowej wielu firm. Najważniejszym naszym celem jest profesjonalna oraz rzetelna obsługa naszych Klientów. W dążeniu do naszego celu wspiera nas system R2płatnik. Wybraliśmy takie oprogramowanie, które pozwoliło nam szybko wdrożyć i przeszkolić naszych pracowników. Bezpośrednie przelewy do ZUS i US dają nam oszczędność czasu, a także na minimalizację nakładu pracy potrzebnego na ich przygotowanie. Szybkie wdrożenie oraz konsultacje, których udzieliła nam firma SUPREMIS potwierdziła naszą słuszność wyboru.
 
Główne zalety oprogramowania:
- Możliwośc obsługi wielu firm
- Dedykowane wersje dla biura rachunkowego
- Rozliczenia Zakładów Pracy Chronionej i innych jednostek zatrudniających osoby niepełnosprawne
- Eksport i import danych kadrowych w różnych formatach
- Zgłoszenie do ubezpieczenia zdrowotnego (ZUS ZCNA)
- Kontrola 2 dni limitu opieki nad dzieckiem. 

www.inhr.com.pl
www.supremis.pl - strona firmy wdrażającej


Małgorzata Bąk

Właściciel

InHR w Warszawie

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu