producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Kancelaria Podatkowa Andrzej Jakubowski w Lęborku

Kancelaria Podatkowa Andrzej Jakubowski w Lęborku

"Byłem zaskoczony uprzejmością, kulturą i profesjonalizmem usługi. Dzięki takiemu podejściu do klienta i jego problemów zyskujecie Państwo naszą sympatię i gwarancję wieloletniej współpracy."

Szanowny Panie Dyrektorze,
 
jest mi bardzo miło poinformować Pana o sposobie świadczenia usługi serwisowej, w dniu 29 i 30 czerwca 2016 r. przez Wasz serwis.
 
Pracownik działu serwisowego wykazał się głęboką znajomością przedmiotu usługi. Byłem zaskoczony uprzejmością, kulturą i profesjonalizmem usługi. Dzięki takiemu podejściu do klienta i jego problemów zyskujecie Państwo naszą sympatię i gwarancję wieloletniej współpracy.

Andrzej Jakubowski

Właściciel

Kancelaria Podatkowa Andrzej Jakubowski w Lęborku

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu