producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » KK Busters w Warszawie

KK Busters w Warszawie

"Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się agencją reklamową (...). Korzystamy z programu R2faktury oraz R2księga. Jesteśmy bardzo zadowoleni z programu, jest jasny, przejrzysty i nie sprawia kłopotu, nawet osobom, które wcześniej nie miały styczności z czymś podobnym."

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się agencją reklamową, na rynku istniejemy od 2008r. Zatrudniamy 5 pracowników.

Jesteśmy Państwa klientem od 2009 roku. Był to zupełny przypadek, szukaliśmy programu, który odpowiadałby naszym wymaganiom i osoba zaprzyjaźniona poleciła nam Państwa firmę. Korzystamy z programu R2faktury oraz R2księga. Jesteśmy bardzo zadowoleni z programu, jest jasny, przejrzysty i nie sprawia kłopotu, nawet osobom, które wcześniej nie miały styczności z czymś podobnym. Bardzo ważne jest to, iż programy są zgodne z przepisami, cały czas są uaktualniane. Jesteśmy bardzo zadowoleni również z pracowników obsługi serwisowej, posiadają ogromną wiedzę, do tego są bardzo są życzliwi oraz cierpliwi. Ogromnym szacunkiem darzymy panią Agnieszkę Mikułę, jest bardzo kompetentną osobą, nie ignoruje klientów jak to czasem się zdarza, oby więcej było takich pracowników.

Karolina Kamińska

właściciel

KK Busters w Warszawie

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu