producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » KRUK S.A. we Wrocławiu

KRUK S.A. we Wrocławiu

"System kadrowo-płacowy R2płatnik przed zakupem został dostosowany do naszych potrzeb i wymagań przez firmę Reset2 Sp. z o.o. Dostosowanie programu i szkolenie personelu przebiegło niezwykle sprawnie i skutecznie dzięki przygotowaniu praktycznemu i merytorycznemu pracowników firmy zajmujących się wdrożeniem systemu."

Firma KRUK S.A. z branży windykacyjnej zatrudnia ponad 1200 osób pracujących w trzech Spółkach. W roku 2008 podjęliśmy decyzję o zmianie systemu kadrowo-płacowego na program, który będzie prosty w obsłudze, łatwo modyfikowalny i szybko dostosowany do naszych potrzeb. Ponieważ chcieliśmy aby firma, od której zakupimy oprogramowanie była z Wrocławia lub okolic, wybraliśmy program R2płatnik wrocławskiej firmy Reset. Przy wyborze programu kierowaliśmy się również przystępną ceną, elastycznością, funkcjonalnością, dostępnością aktualizacji produktu i serwisu.

System kadrowo-płacowy R2płatnik przed zakupem został dostosowany do naszych potrzeb i wymagań przez firmę Reset2 Sp. z o.o. Dostosowanie programu i szkolenie personelu przebiegło niezwykle sprawnie i skutecznie dzięki przygotowaniu praktycznemu i merytorycznemu pracowników firmy zajmujących się wdrożeniem systemu. Szczególnie dziękujemy Panu Mariuszowi Wołoszyn, który bezpośrednio nadzorował wdrożenie aplikacji w naszej firmie i do dnia dzisiejszego, jak dzieje się coś nieprzewidzianego w systemie, możemy liczyć na jego fachową pomoc.

Program pozwala wygenerować wiele przydatnych zestawień i wydruków, jak również można tworzyć własne specyficzne zestawienia. Jest na bieżąco aktualizowany uwzględniając zmiany obowiązujących przepisów. Posiada możliwość eksportu danych do Worda, Excela, Płatnika oraz sporządzanie dokumentów rozliczeniowych z Urzędem Skarbowym. Współpracuje z wieloma systemami bankowymi co znacznie ułatwia przygotowanie i wysyłkę przelewów z wynagrodzeniami. Posiada też możliwość wprowadzenia własnych ustawień, co jest szczególnie ważne przy raportowaniu.

www.kruksa.pl

Beata Kowalska

Kierownik Departamentu Kadr i Płac

KRUK S.A. we Wrocławiu

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu