producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej w Żmigrodzie

Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej w Żmigrodzie

"Według naszej opinii system płacowo kadrowy R2płatnik jest nowoczesnym narzędziem skutecznie wspomagającym pracę działu kadrowego i rachuby płac. System w pełni spełnia nasze oczekiwania i wymagania jakościowe."

Pragniemy zarekomendować Państwu usługi firmy Reset2 Sp. z o.o. we Wrocławiu.

MZGK w Żmigrodzie w 2000 roku wybrało firmę Reset2 na dostarczenie programu do wspomagania pracy działu kadrowego i rachuby płac TPK. W bieżącym roku dokonaliśmy wymiany na program R2płatnik. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej kilkuletniej współpracy z firmą Reset2. Według naszej opinii system płacowo kadrowy R2płatnik jest nowoczesnym narzędziem skutecznie wspomagającym pracę działu kadrowego i rachuby płac. System w pełni spełnia nasze oczekiwania i wymagania jakościowe. Wysoko oceniamy również współpracę z pracownikami firmy, którzy w naszym przekonaniu posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe, wszelkie indywidualne potrzeby adaptują sprawnie a program jest aktualizowany na bieżąco i dostosowany do ciągle zmieniających się przepisów.

Krystyna Ospa

Specjalista ds. Kadr i Administracji

Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej w Żmigrodzie

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu