producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » NEWELL W.F. Poland Sp. z o.o. w Domasławiu

NEWELL W.F. Poland Sp. z o.o. w Domasławiu

"Nasze doświadczenia pozwalają bardzo dobrze ocenić system płacowo-kadrowy firmy RESET2 Sp. z o.o. i polecić go jako narzędzie profesjonalne, zgodne z polskimi przepisami i stabilne."

Firma NEWELL WINDOW FASHIONS POLAND Sp. z o.o. - dystrybutor artykułów dekoracji okna i wnętrz, producent profili metalowych; obecna na polskim rynku od 1994 roku - jest od 1995 roku użytkownikiem programu płacowo-kadrowego firmy RESET2.

System ten jest systemem przyjaznym dla użytkownika. Charakteryzuje się on dużą funkcjonalnością i estetycznością, co pozwoliło na dopasowanie go do specyficznych wymagań w naszej firmie. Sprawność adaptacji do indywidualnych potrzeb oraz szybka reakcja na zmieniające się przepisy utwierdziły nas w przekonaniu o wysokich kwalifikacjach zawodowych autorów programu i wysokiej klasie systemu firmy RESET2.

Nasze doświadczenia pozwalają bardzo dobrze ocenić system płacowo-kadrowy firmy RESET2 Sp. z o.o. i polecić go jako narzędzie profesjonalne, zgodne z polskimi przepisami i stabilne.

Życzymy dalszych sukcesów.

www.gardinia.pl

Witold Prask

Wiceprezes Zarządu

NEWELL W.F. Poland Sp. z o.o. w Domasławiu

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu