producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » NOVAR Sp. z o.o. w Gliwicach

NOVAR Sp. z o.o. w Gliwicach

"W styczniu 2010 roku zdecydowaliśmy o zmianie programu kadrowo-płacowego. Wybraliśmy produkt R2płatnikPRO firmy RESET2 Sp. z o.o. z Wrocławia. Wdrożenie i zapoznanie pracowników z programem odbyło się bez jakichkolwiek problemów, wg zaplanowanego harmonogramu. Jest to na pewno zasługa doświadczenia i fachowej obsługi."

Novar Sp. z o.o. jest wykonawcą konstrukcji stalowych oraz urządzeń dla energetyki. Siedziba firmy znajduje się w Polsce, posiadamy także oddział w Niemczech.

W styczniu 2010 roku zdecydowaliśmy o zmianie programu kadrowo-płacowego. Wybraliśmy produkt R2płatnikPRO firmy RESET2 Sp. z o.o. z Wrocławia. Wdrożenie
i zapoznanie pracowników z programem odbyło się bez jakichkolwiek problemów,
wg zaplanowanego harmonogramu. Jest to na pewno zasługa doświadczenia i fachowej obsługi przez Pana Mariusza Wołoszyn, który bezpośrednio nadzorował wdrożenie programu w naszej firmie.

Program można dostosować do indywidualnych potrzeb firmy. Jest prosty w obsłudze
i przejrzysty. Bez problemu i szybko można zobaczyć potrzebne dane. Pozwala wygenerować potrzebne zestawienia i wydruki, które można exportowa do edytora tekstu lub arkusza kalkulacyjnego. Program współpracuje z Płatnikiem w zakresie dokumentów rozliczeniowych i zgłoszeniowych. Współpracuje również z systemami bankowymi,
a robienie przelewów z programu to czysta przyjemność. Program jest na bieżąco aktualizowany co pozwala uwzględniać zmiany przepisów.

Obsługa serwisowa jest szybka, kompetentna, fachowa i życzliwa. Pracownik firmy RESET2 zawsze udziela porady telefonicznie. Możliwa jest również obsługa zdalna programu co jest dużym udogodnieniem.

Zdecydowanie polecamy program kadrowo-płacowy oferowany przez firmę RESET2.

www.novar.pl

Sabina Kulpa
Kierownik działu Kadr

Anna Kocikowska

Prezes Zarządu

NOVAR Sp. z o.o. w Gliwicach

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu