producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » P.W. MASKO Biuro Rachunkowe w Bolesławcu

P.W. MASKO Biuro Rachunkowe w Bolesławcu

"Z usług firmy RESET2 Sp. z o.o. nasze BIURO RACHUNKOWE P.W. "MASKO" korzysta od Lipca 1998r przy prowadzeniu prac finansowo-księgowych oraz płacowych na programach komputerowych Firmy."

Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji firmie RESET2 Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Jesionowa 23-25 za profesjonalne podejście i solidnie wykonane programy księgowo-finansowo-płacowe oraz bardzo dobrze przygotowaną obsługę techniczną tych programów.

Z usług firmy RESET2 Sp. z o.o. nasze BIURO RACHUNKOWE P.W. "MASKO" korzysta od Lipca 1998r przy prowadzeniu prac finansowo-księgowych oraz płacowych na programach komputerowych Firmy.

Tak wykonane programy odznaczają się odpowiednim przygotowaniem, wielką fachowością, znajomością przepisów ustawowych o podatkach, płacach oraz ich naliczeniach i rozliczeniach, zaangażowaniem pracowników oraz perfekcyjnym wsparciem technicznym w kwestii działania programów jak i nowelizacją przepisów nanoszonych do tych programów.

Jak najbardziej polecamy firmę RESET2 Sp. z o.o. jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę jako partnera, który traktuje w sposób właściwy i profesjonalny swoje zobowiązania wobec klienta.

Liczymy na dalszą współpracę oraz życzymy licznych sukcesów.

Józef Matyjewicz

Właściciel

P.W. MASKO Biuro Rachunkowe w Bolesławcu

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu