producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia w Ostrzeszowie

Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia w Ostrzeszowie

"Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Ostrzeszowie istnieje już od 1987 r. i zajmuje się przekazywaniem młodzieży wiedzy muzycznej.

Posiadamy program płacowo-kadrowy R2płatnik, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni"

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Ostrzeszowie istnieje już od 1987 r. i zajmuje się przekazywaniem młodzieży wiedzy muzycznej w cyklach cztero i sześcioletnim o specjalności:

- fortepian,
- skrzypce,
- akordeon,
- trąbka,
- saksofon,
- gitara.

Do naszej szkoły uczęszcza 94 uczniów.

Współpraca z firmą RESET2 – Wrocław  datuje się od 29.08.2005 r. o działalności waszej firmy dowiedzieliśmy się od informatyka firmy TRONIX w Ostrzeszowie, który pokierował i sfinalizował nasz kontakt z RESET2. Posiadamy program płacowo-kadrowy R2płatnik, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni, wynika to z łatwości obsługi, jest zgodny z obowiązującymi przepisami, jak również możliwością dostosowania R2płatnika do nowych przepisów.

Jesteśmy również zadowoleni z obsługi serwisowej pod względem wiedzy fachowej, uprzejmości traktowania klienta, korzystania z telefonicznych bezpłatnych konsultacji z serwisantem.

Nasza współpraca przede wszystkim oparta jest na kontakcie z Panią Agnieszką Mikułą, która jest naszym ulubionym serwisantem. Jej podejście do klienta chcielibyśmy polecić innym jednostkom. Udzielana przez nią pomoc jest rzeczowa i fachowa, oraz budzi nasze zaufanie.

Pragniemy podziękować Panu Prezesowi za to, że posiada tak dobrze wyszkolonych pracowników jak właśnie Pani Agnieszka i chcielibyśmy aby Pan Prezes zechciał zlecić stałą opiekę fachową nad naszą szkołą, za co serdecznie Panu dziękujemy.

mgr Mirosław Zając

Dyrektor

Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia w Ostrzeszowie  • TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu