producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Peter Lacke Polska Sp. z o.o. w Świętej Katarzynie

Peter Lacke Polska Sp. z o.o. w Świętej Katarzynie

"Jesteśmy użytkownikiem programu R2płatnik od 2004 roku a od września 2014 roku wersji R2płatnikPRO. System spełnia wszystkie wymagania określone przepisami prawa podatkowego oraz przepisami dotyczącymi ubezpieczeń społecznych w zakresie naliczania wynagrodzeń. Zmiany w prawie oraz parametry naliczania są na bieżąco implementowane w systemie."

Jesteśmy użytkownikiem programu R2płatnik od 2004 roku a od września 2014 roku wersji R2płatnikPRO. System spełnia wszystkie wymagania określone przepisami prawa podatkowego oraz przepisami dotyczącymi ubezpieczeń społecznych w zakresie naliczania wynagrodzeń. Zmiany w prawie oraz parametry naliczania są na bieżąco implementowane w systemie.
 
Na szczególnie przychylną opinię zasługuje serwis telefoniczny w zakresie obsługi technicznej programu. Pracownicy dysponują wysokim poziomem wiedzy nie tylko w zakresie funkcjonalności systemu ale też w zakresie wiedzy teoretycznej.
 
System jest bardzo elastyczny. Możliwe było dostosowanie niektórych jego elementów, które nie występowały w standardowej wersji, do naszych indywidualnych potrzeb. Modyfikacja odbyła się bardzo sprawnie, system działa bez zarzutu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy z systemem R2płatnik, spełnia on nasze wszystkie wymagania.

Monika Kierkowicz

Główna Księgowa

Peter Lacke Polska Sp. z o.o. w Świętej Katarzynie

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu