producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » PGKiM Rychwał Sp. z o.o. w Rychwale

PGKiM Rychwał Sp. z o.o. w Rychwale

"Spółka Reset2 fachowo pomogła nam przejść przez reorganizację naszego zakładu.

Jesteśmy zadowoleni z prowadzonej obsługi serwisowej. Mamy pewność, że na bieżąco są wprowadzane wszystkie zmiany w systemie po zmianie przepisów."

PGK i M w Rychwale prowadz działalność w zakresie pobór, uzdatnianie i dostarczenie wody, odprowadzanie i oczyszczanie ścieków, wykonywanie robót remontowo-budowlanych, usługi transportowe, odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych.
 
Posiadamy dwa programy firmy R2PŁATNIK tj. R2płatnik - program płacowo-kadrowy oraz R2faktury - program do faktur i magazynowania.
Współpracę podjęliśmy w roku 2004 gdzie istnieliśmy wtedy jako jednostka budżetowa a od roku 2012 przekształciliśmy się w spółkę z o.o.
Spółka Reset2 fachowo pomogła nam przejść przez reorganizację naszego zakładu.
Jesteśmy zadowoleni z prowadzonej obsługi serwisowej. Mamy pewność, że na bieżąco są wprowadzane wszystkie zmiany w systemie po zmianie przepisów. Zawsze możemy liczyć na pomoc konsultantów. Bardzo dobrze oceniamy współpracę z RESET2 Sp. z o.o.. Użytkowanie programów jest trafnym i sprawdzonym wyborem, dlatego też możemy je polecić innym firmom. Współpraca układa się bardzo dobrze. Obsługę oceniamy bardzo dobrze. Obsługę oceniamy jako bardzo kompetentną. 

Tomasz Mikuła

Prezes Zarządu

PGKiM Rychwał Sp. z o.o. w Rychwale

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu