producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » PIT-VAT Biuro Rachunkowo-Konsultingowe w Łodzi

PIT-VAT Biuro Rachunkowo-Konsultingowe w Łodzi

"Pragnę zachęcić podmioty gospodarcze (już działające jak i te, które pragną rozpocząć działalność gospodarczą), dla których warunkiem funkcjonowania jest posiadanie bezawaryjnych programów komputerowych do zakupu produktów RESET2 Spółka z o.o. Natomiast zarządowi RESET2 Spółka z o.o. pragnę przekazać - TAK TRZYMAJCIE."

Biuro Rachunkowo-Konsultingowe "PIT-VAT" Krzysztofa Kowalewskiego w Łodzi od ponad 10 lat zajmuje się świadczeniem usług rachunkowo-księgowych oraz doradztwem podatkowym dla podmiotów gospodarczych, których ilość przekroczyła 50 jednostek.

Kierowane przeze mnie biuro zatrudnia 6 pracowników oraz w miarę potrzeb korzysta z usług konsultantów naukowych Uniwersytetu Łódzkiego.

Od 1997r. do chwili obecnej biuro korzysta wyłącznie z systemów programów oferowanych przez RESET2 Spółka z o.o., które pracują prawidłowo i zabezpieczają potrzeby wynikające z prowadzonej przeze mnie działalności.

Na podkreślenie zasługuje fakt, że RESET2 Spółka z o.o. bieżąco czuwa nad prawidłowością funkcjonowania swoich produktów oraz jest otwarty na negocjacje cenowe dot. oferowanych programów.

Reasumując pragnę zachęcić podmioty gospodarcze (już działające jaki i te, które pragną rozpocząć działalność gospodarczą), dla których warunkiem funkcjonowania jest posiadanie bezawaryjnych programów komputerowych do zakupu produktów RESET2 Spółka z o.o.

Natomiast zarządowi RESET2 Spółka z o.o. pragnę przekazać - TAK TRZYMAJCIE.

Krzysztof W. Kowalewski

Doradca Podatkowy

PIT-VAT Biuro Rachunkowo-Konsultingowe w Łodzi

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu