producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Wolbromiu

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Wolbromiu

 "Z firmą RESET2 współpracujemy od grudnia 2002 roku korzystając z programu kadrowo-płacowego R2płatnik, a od czerwca 2010 roku z aplikacji R2płatnikPRO.

Program doskonale wpisuje się w nasze oczekiwania przez dostosowanie do naszych potrzeb, profesjonalizm, przejrzystość, intuicyjne zasady działania. Aktualizacje wnoszą ciągły rozwój programu i są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa pracy, ubezpieczeń społecznych itp.."

 Nasze Stowarzyszenie jest pozarządową organizacją pożytku publicznego działającą na rzecz osób niepełnosprawnych intelektualnie od stycznia 2002 roku. Z firmą RESET2 współpracujemy od grudnia 2002 roku korzystając z programu kadrowo-płacowego R2płatnik, a od czerwca 2010 roku z aplikacji R2płatnikPRO.
 
Program doskonale wpisuje się w nasze oczekiwania przez dostosowanie do naszych potrzeb, profesjonalizm, przejrzystość, intuicyjne zasady działania. Aktualizacje wnoszą ciągły rozwój programu i są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa pracy, ubezpieczeń społecznych itp..
 
Wysoko cenimy również obsługę serwisową która jest kompetentna, fachowa rzetelna, umożliwia bezpłatne konsultacje telefoniczne i usługę zdalnego serwisu tak potrzebną przy nadpisaniu programu uwzględniającego indywidualne potrzeby.
 
W związku z naszym zadowoleniem ze współpracy polecamy program kadrowo-płacowy R2płatnikPRO życząc firmie RESET2 sukcesów i dalszego rozwoju.
 

Zbysław Owczarski

Dyrektor Biura Obsługi Placówek

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Wolbromiu

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu