producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Polskie Towarzystwo Homeopatii Klinicznej w Warszawie

Polskie Towarzystwo Homeopatii Klinicznej w Warszawie

Potrzebowaliśmy prostego rozwiązania, które nie będzie wymagało dodatkowych modyfikacji aby spełnić nasze oczekiwania. System jest dostosowany do polskiego prawa i posiada wymagane przez nas podstawowe funkcje.

Polskie Towarzystwo Homeopatii Klinicznej powstało w 2003 roku z inicjatywy środowiska lekarzy i farmaceutów. Obecnie jest największym towarzystwem homeopatycznym w Polsce. W chwili obecnej PTHK liczy około 170 członków oraz blisko 1000 zwolenników wśród lekarzy i farmaceutów na terenie całego kraju.

"Potrzebowaliśmy prostego rozwiązania, które nie będzie wymagało dodatkowych modyfikacji aby spełnić nasze oczekiwania. System jest dostosowany do polskiego prawa i posiada wymagane przez nas podstawowe funkcje. Aktualizacje przepisów są dostarczane na bieżąco, co jest dla nas dużym atutem.

Firma SUPREMIS świadczy swoje usługi na bardzo wysokim poziomie. Doświadczenie i solidność w świadczeniu usług przyczyniło się do podjęcia przez nas decyzji o zmianie partnera."

www.pthk.pl
www.supremis.pl - strona firmy wdrażającej

Janina Staszewska

Samodzielna Księgowa

Polskie Towarzystwo Homeopatii Klinicznej w Warszawie

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu