producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » POLYTEX Sp. z o.o. w Trzciance

POLYTEX Sp. z o.o. w Trzciance

"Niespełna w rok od rozpoczęcia pracy w programie R2płatnik możemy spokojnie powiedzieć, że dokonaliśmy trafnego wyboru. Program działa bez zarzutu, pozwala wygenerować wiele przydatnych zestawień i wydruków, nie bez znaczenia jest także obniżenie kosztów obsługi kadrowo płacowej i przyspieszenie obiegu dokumentów w firmie."

Firma "Polytex" Sp. z o.o. zajmuje się produkowaniem osłon z tworzyw sztucznych do pojazdów mechanicznych na export i zatrudnia 230 osób.

W ubiegłym roku podjęliśmy decyzje o przejęciu obsługi kadrowo-płacowej z biura rachunkowego, koniecznie potrzebowaliśmy więc programu, który w pełni będzie spełniał nasze oczekiwania. Poszukiwaliśmy programu, który powinien być prosty w obsłudze, łatwo modyfikowalny i szybko dostosowany do naszych warunków.

Wybraliśmy program R2płatnik, a współpracę z firmą Reset2 Sp. z o.o. nawiązaliśmy wsierpniu 2007 roku. Dostosowanie programu i szkolenie personelu przebiegało niezwykle sprawnie i skutecznie dzięki przygotowaniu praktycznemu i merytorycznemu pana Mariusza Wołoszyn - pracownika Resetu, który wdrażał w naszej firmie nową aplikację.

Niespełna w rok od rozpoczęcia pracy w programie R2płatnik możemy spokojnie powiedzieć, że dokonaliśmy trafnego wyboru. Program działa bez zarzutu, pozwala wygenerować wiele przydatnych zestawień i wydruków, nie bez znaczenia jest także obniżenie kosztów obsługi kadrowo płacowej i przyspieszenie obiegu dokumentów w firmie.

Pan Mariusz przez cały czas opiekuje się naszą firmą, a na nasze zgłoszenia, dzięki połączeniu zdalnemu, reaguje szybko i bezproblemowo.

Polecamy firmę Reset2 za solidność jej pracowników i program R2płatnik jako bardzo dobrą aplikację kadrowo-płacową.

www.gummi-welz.de

Ewa Hałuszczak

Dyrektor Administracyjny

POLYTEX Sp. z o.o. w Trzciance

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu