producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kłodzku

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kłodzku

"Od ponad roku Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kłodzku współpracuje z firmą NOWALU Sp. z o.o. w zakresie serwisowania programu R2płatnik, wdrożonego w 2011 roku dla 100 pracowników."

Od ponad roku Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kłodzku współpracuje z firmą NOWALU Sp. z o.o. w zakresie serwisowania programu R2płatnik, wdrożonego w 2011 roku dla 100 pracowników.

Jesteśmy jednostką budżetową i dlatego potrzebowaliśmy programu, który zostałby dostosowany do naszych potrzeb.

Firma NOWALU wykazała się profesjonalizmem i zostały wdrożone takie elementy jak automatyczne naliczanie trzynastki, fundusz socjalny, zestawienia kosztowe w podziale na konta zespołu 5 oraz w podziale na klasyfikacje budżetową (rozdział, paragraf). Wydruki również zostały przekształcone na zgodne z naszymi wymogami.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą NOWALU Sp. z o.o. i polecamy innym sanepidom i jednostkom budżetowym jako rzetelnego partnera nastawionego na długoterminową współpracę.

www.nowalu.pl - strona firmy wdrażającej


Agata Maciejak

Główny Księgowy PSSE w Kłodzku

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kłodzku

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu