producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna we Wrocławiu

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna we Wrocławiu

  "R2płatnik to program, który na bieżąco i szybko dostosowuje się do zmieniających się przepisów, aktualizacje można wykonać zdalnie-bezpośrednio w programie. Program zautomatyzował wiele czynności, które wykonywane były ręcznie."

 Na początku 2015 roku Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna we Wrocławiu nawiązała współpracę z firmą NOWALU Sp. z o.o. w zakresie zakupu i wdrożenia oprogramowania kadrowo-płacowego R2płatnik.
 
Potrzebowaliśmy  nowoczesnego, zintegrowanego programu dla wsparcia kadr i płac.
 
Wybór padł na R2płatnik i NOWALU Sp. z o.o. jako firmę, która wdrożyła i serwisuje program dla potrzeb jednostki budżetowej tworząc składniki płacowe oraz raporty i zestawienia.
 
R2płatnik to program, który na bieżąco i szybko dostosowuje się do zmieniających się przepisów, aktualizacje można wykonać zdalnie-bezpośrednio w programie. Program zautomatyzował wiele czynności, które wykonywane były ręcznie.
 
Od roku w programie prowadzimy ewidencje płac dla 160 osób i możemy szczerze polecić program R2płatnik i firmę NOWALU Sp. z o.o., a w szczególności Pana Michała Nowakowskiego, z którym mamy przyjemność pracować w ramach wdrożenia i serwisu.

www.psse.wroc.pl
www.nowalu.pl - strona firmy wdrażającej

Paweł Wróblewski

Dyrektor

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna we Wrocławiu

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu