producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » RYSTERM Przedsiębiorstwo Technik Ogniotrwałych i Budownictwa w Zamościu

RYSTERM Przedsiębiorstwo Technik Ogniotrwałych i Budownictwa w Zamościu

"Sprawne zarządzanie (...) dużym przedsiębiorstwem nie byłoby możliwe bez dobrze funkcjonującego oprogramowania jakim bez wątpienia jest system płacowo-kadrowy R2płatnikPRO oraz system obsługi sprzedaży R2faktury. Oba wykorzystywane przez naszą firmę programy w znaczący sposób przyczyniają się do doskonałej organizacji pracy, którą się szczycimy."

Firma nasza zajmuje się kompleksowymi usługami w zakresie budowy i modernizacji pieców przemysłowych na potrzeby sektora hutniczego, szklarskiego, chemicznego i petrochemicznego oraz cementowni na całym świecie. Zatrudniamy około dwustu pracowników realizując budowy w kilku miejscach na świecie jednocześnie.

Sprawne zarządzanie tak dużym przedsiębiorstwem nie byłoby możliwe bez dobrze funkcjonującego oprogramowania jakim bez wątpienia jest system płacowo-kadrowy R2płatnikPRO oraz system obsługi sprzedaży R2faktury. Oba wykorzystywane przez naszą firmę programy w znaczący sposób przyczyniają się do doskonałej organizacji pracy, którą się szczycimy. Chwalimy sobie również znakomitą współpracę z działem pomocy technicznej.

Bez skrupułów polecamy oprogramowanie oferowane przez firmę RESET2 Sp. z o.o. zarówno dla małych firm jak i dużych przedsiębiorstw, dla których dobra organizacja pracy oraz doskonała logistyka to podstawa osiąganych sukcesów.

www.rysterm.pl

Luiza Świerszcz

Kierownik Administracyjno-Finansowy

RYSTERM Przedsiębiorstwo Technik Ogniotrwałych i Budownictwa w Zamościu

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu