producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » SILMET Sp.j. w Czerwionce Leszczynach

SILMET Sp.j. w Czerwionce Leszczynach

"Program polecilibyśmy tym, którzy stawiają pierwsze kroki jako pracownicy kadrowo-płacowi, ale również i tym, którzy od lat wykonują tę pracę."

Firma Silmet Sp.j. została założona w październiku 2002 roku przed dwóch młodych, pełnych energii, kreatywnych ludzi. Na początku pracowali w niej sami zaczynając wszystko od zera angażując własne środki. Dziś w tej firmie pracuje prawie 40 ludzi, jest 6 oddziałów. Po drogach Polski i nie tylko jeżdżą 4 hakowce zakupione przez Silmet Sp.j.

W miarę rozwoju byliśmy zmuszeni do zrezygnowania z biura rachunkowego i zatrudnienia własnej księgowej oraz kadrowej, a co za tym idzie programów do obsługi firmy. Wtedy to w Gazecie Prawnej znaleźliśmy Państwa ofertę programu. Po zapoznaniu się z wersją demonstracyjną postanowiliśmy dokonać zakupu. Program jest czytelny i łatwy w obsłudze. Pomoc z serwisu jest również nieoceniona. Pracownicy firmy Reset2 zawsze służą radą i pomocą. Można korzystać z bieżących aktualizacji co również jest dużym ułatwieniem w pracy. Ważny również jest fakt, iż program współpracuje z Płatnikiem zusowskim co potrafi oszczędzić mnóstwo czasu.

Program polecilibyśmy tym którzy stawiają pierwsze kroki jako pracownicy kadrowo-płacowi, ale również i tym którzy od lat wykonują tę pracę.

mgr inż. Jacek Pruś

Współwłaściciel

SILMET Sp.j. w Czerwionce Leszczynach

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu