producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Śląskie Towarzystwo Wiertnicze DALBIS w Tarnowskich Górach

Śląskie Towarzystwo Wiertnicze DALBIS w Tarnowskich Górach

 "Wiedza i doświadczenie pracowników firmy RESET2 pomaga nam lepiej wykorzystać narzędzia programu, co bardzo usprawnia naszą pracę.

 
Firma cechuje się zaangażowaniem, doświadczeniem na rynku oraz niezwykle profesjonalnym podejściem do klienta, przez co z całą pewnością możemy polecić ją innym kontrahentom."

 Zaświadczamy, iż współpracujemy z firmą Reset2 Sp. z o.o. od 2012 roku. W tym czasie firma dostarcza licencje na oprogramowanie programu kadrowego R2płatnikPRO. Ponadto, na bieżąco obsługuje nas również w zakresie udzielania pomocy technicznej, merytorycznej oraz wykonuje na nasze zlecenie przygotowanie raportów SQL.
 
Wiedza i doświadczenie pracowników firmy RESET2 pomaga nam lepiej wykorzystać narzędzia programu, co bardzo usprawnia naszą pracę.
 
Firma cechuje się zaangażowaniem, doświadczeniem na rynku oraz niezwykle profesjonalnym podejściem do klienta, przez co z całą pewnością możemy polecić ją innym kontrahentom.

Czesław Sypek

Prezes Zarządu

Śląskie Towarzystwo Wiertnicze DALBIS w Tarnowskich Górach

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu