producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Spółdzielnia Mieszkaniowa METALOWIEC w Kluczborku

Spółdzielnia Mieszkaniowa METALOWIEC w Kluczborku

"Możemy z całym przekonaniem polecić firmę RESET2 jako godnego zaufania partnera sprawdzonego na rynku spółdzielni mieszkaniowych oferującego fachowe rozwiązania informatyczne."

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Metalowiec" w Kluczborku współpracuje z firmą RESET2 z siedzibą we Wrocławiu od października 2004 r.

W związku z koniecznością przekazywania danych do ZUS-u drogą elektroniczną zmuszeni byliśmy do zakupu odpowiedniego programu, który zapewniłby wysoki stopień bezawaryjności w pełni zaspakajający nasze potrzeby i szybką reakcję na zgłaszane przez nas problemy.

Została zawarta umowa na udostępnienie aktualizowanych wersji programu "Płatnik" obsługujący do 20 pracowników jednej firmy - wersja jednostanowiskowa.

Zakupiony program współpracuje z programem zusowskim "Płatnik" Deklaracje ZUS: RCA, RNA, RZA, RSA, DRA. Obsługuje deklaracje podatkowe PIT-2, PIT-4, PIT-8A, PIT-8B, PIT-11, PIT-12, PIT-40, dokumenty kadrowe i zmiany sposobów naliczania wynagrodzeń związane z w/w dokumentami.

Dzięki zawartej umowie stałej obsługi możemy liczyć na pomoc pracowników RESET2 na każdym etapie wdrożenia i użytkowania oprogramowania.

Możemy z całym przekonaniem polecić firmę RESET2 jako godnego zaufania partnera sprawdzonego na rynku spółdzielni mieszkaniowych oferującego fachowe rozwiązania informatyczne, jak również ze strony pracowników wdrażających oprogramowanie jak również informatyków.

Stanisław Finik

Prezes Zarządu

Spółdzielnia Mieszkaniowa METALOWIEC w Kluczborku

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu