producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Spółdzielnia SIP w Krośnie

Spółdzielnia SIP w Krośnie

"W 2007 roku wdrożyliśmy program R2płatnik do obsługi kadrowo-płacowej i jesteśmy z jego użytkowania bardzo zadowoleni. Program jest przejrzysty, funkcjonalny i prosty w obsłudze. Intuicyjne menu oraz możliwość łatwej konfiguracji sprawia, że łatwo nauczyć się jego obsługi."

Spółdzielnia SIP Krosno istnieje na rynku od 1950 roku. Jesteśmy czołowym producentem stojaków ekspozycyjno-reklamowych oraz innych materiałów POS (POP). Świadczymy również usługi laserowego wycinania detali z blach stalowych i metali nieżelaznych, malowania proszkowego i gięcia drutu. Nowoczesny park maszynowy, wykwalifikowana kadra i doświadczenie w działaniach logistycznych sprawiły, że współpracujemy z wieloma znanymi markami, a nasze wyroby są eksportowane do większości państw Europy.

W 2007 roku wdrożyliśmy program R2płatnik do obsługi kadrowo-płacowej i jesteśmy
z jego użytkowania bardzo zadowoleni. Program jest przejrzysty, funkcjonalny i prosty
w obsłudze. Intuicyjne menu oraz możliwość łatwej konfiguracji sprawia, że łatwo nauczyć
się jego obsługi. Dzięki doskonałej integracji R2płatnika z systemem SAP Business One możemy korzystać z rozbudowanego mechanizmu akordów, m.in. z programu do ewidencji produkcji zaczytujemy dane o ilości przepracowanych przez pracownika godzin w ramach danego zlecenia (z uwzględnieniem czasu pracy w szkodliwych warunkach i godzinach nocnych), a po weryfikacji danych do programu R2płatnik trafiają wyliczone kwoty.

Polecamy program R2płatnik wszystkim tym, którzy poszukują łatwego i komfortowego rozwiązania, usprawniającego pracę Działu Kadr i Płac. Rekomendujemy także firmę Altab jako przedsiębiorstwo, które szybko i sprawnie wdraża ten system, oraz gwarantuje jego serwis.

www.sip.krosno.pl

Janusz Wróbel

Z-ca Prezesa ds. Produkcji i Techniki

Spółdzielnia SIP w Krośnie

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu