producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Społeczny Zakład Opieki Hospicyjnej w Lubartowie

Społeczny Zakład Opieki Hospicyjnej w Lubartowie

"Z firmą Reset2 współpracujemy od 2007 roku w zakresie programu kadrowo-płacowego R2płatnik. Program ten posiada wiele zalet, m.in..."

Nasze Hospicjum istnieje od 2005 roku, a działa od 2007 roku. Zajmuje się opieką nad ludźmi terminalnie chorymi nowotworowo. Z firmą Reset2 współpracujemy od 2007 roku w zakresie programu kadrowo-płacowego R2płatnik. Program ten posiada wiele zalet, m.in.: aktualizacja programu zgodnie ze zmianami przepisów, program jest bardzo pomocny w wystawianiu zaświadczeń dla pracowników, pozwala wygenerować wiele przydatnych zestawień i raportów, umożliwia eksportowanie danych do programu Płatnik ZUS jak i do systemów bankowych co pozwala zaoszczędzić dużo czasu. Dużym plusem jest również możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji telefonicznych i bezproblemowe połączenie z konsultantami, którzy pomagają w trudnościach jeśli takie występują. Na szczególne podziękowanie z mojej strony zasługuje Pan Nikodem Adamczyk. Jest osobą kompetentną, rzeczową, chętną do pomocy jak i bardzo przyjemną, z którą miło się się współpracuje. Gratuluję sumiennych pracowników.

Dominika Chęć

księgowa

Społeczny Zakład Opieki Hospicyjnej w Lubartowie

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu