producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » SPT SUPER-TAXI we Wrocławiu

SPT SUPER-TAXI we Wrocławiu

"Współpracę z RESET2 rozpoczęliśmy na początku 2006 roku po konsultacji z naszym biurem rachunkowym. Pracujemy na programie R2faktury który w pełni zaspokaja nasze potrzeby pod względem prowadzenia kasy i fakturowania."

Stowarzyszenie Prywatnych Taksówkarzy "Super Taxi" istnieje na wrocławskim rynku firm przewozu osób od 1994 roku. Nasza korporacja liczy 127 aut. Realizujemy oprócz standardowych zleceń inne usługi takie jak: przesyłki, zakupy, holowanie i odprowadzenie aut. Obsługujemy różnego rodzaju imprezy kulturalne, wśród swoich klientów strategicznych mamy firmy z różnych branż (opieka medyczna, firmy oponiarskie, komputerowe, kancelarie prawne, hotele itp.).

Współpracę z RESET2 rozpoczęliśmy na początku 2006 roku po konsultacji z naszym biurem rachunkowym. Pracujemy na programie R2faktury który w pełni zaspokaja nasze potrzeby pod względem prowadzenia kasy i fakturowania. Z obsługi serwisowej korzystamy sporadycznie jednak jeśli jest potrzeba Pana pracownicy są zawsze pomocni i w 100% kontakt z nimi kończy się pomyślnym rozwiązaniem problemu. Z tego miejsca pragniemy podziękować Pani Agnieszce Mikule, która dn. 11 stycznia br. profesjonalnie i fachowo pomogła w wystawieniu korekt, gdzie problemem były zmienione z początkiem roku stawki podatku VAT. Również wcześniejsze kontakty z innymi konsultantami były pozytywne i na tej podstawie śmiemy twierdzić, że pozostała część kadry jest równie profesjonalna. Jedynym drobnym mankamentem jest trudność dodzwonienia się do Państwa, wiemy, że jest to podyktowane fachowym i troskliwym podejściem do każdego klienta i dopóki nie jest w pełni obsłużony inni muszą czekać.

Reasumując jesteśmy zadowoleni z posiadanego oprogramowania. Pomoc pracowników serwisu jest nieoceniona, a kontakt z Panią Agnieszką Mikułą wręcz bezcenny. Warto pamiętać, że ma się w swoich szeregach takie "perełki". Współpracować z Państwem to przyjemność i spokój.

www.supertaxi1.pl

mgr Edyta Dziewanowska

kierownik biura

SPT SUPER-TAXI we Wrocławiu

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu