producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Starostwo Powiatowe w Choszcznie

Starostwo Powiatowe w Choszcznie

"Program "R2płatnikPRO" jest przejrzysty, bardzo funkcjonalny, elastyczny, odznacza się przy tym łatwością obsługi. Polecamy oprogramowanie "R2płatnikPRO" do wykorzystania w jednostkach samorządu terytorialnego."

 Przedsiębiorstwo Reset2 z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Jesionowej 23-25 w 2010 roku dostarczyło dla "Starostwa Powiatowego w Choszcznie" oprogramowanie "R2płatnikPRO".
W ramach współpracy przedsiębiorstwo Reset2 udzieliło licencji i wdrożyło oprogramowanie.
Program "R2płatnikPRO" jest przejrzysty, bardzo funkcjonalny, elastyczny, odznacza się przy tym łatwością obsługi. Wykwalifikowana kadra w pełni profesjonalnie przeprowadziła wdrożenie nowego oprogramowania. Obsługa serwisowa zakupionego oprogramowania nie budzi najmniejszych zastrzeżeń ponieważ niezwłocznie reaguje na zgłaszane błędy lub usterki.
Polecamy oprogramowanie "R2płatnikPRO" do wykorzystania w jednostkach samorządu terytorialnego.

Adam Andriaszkiewicz

Starosta

Starostwo Powiatowe w Choszcznie

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu