producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie

Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie

"Program R2płatnikPRO w zupełności spełnia nasze oczekiwania. Jest prosty w obsłudze, posiada rozwiązania, które ułatwiają pracę. Jego elastyczność oraz możliwość generowania różnych zestawień i wydruków pozwala na dostosowanie go do własnych potrzeb."

Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie współpracuje z Firmą RESET2 Sp. z o.o. z Wrocławia od ponad 10 lat. Pierwszym programem wdrożonym w Urzędzie był system płacowo-kadrowy R2płatnik, obecnie pracujemy w systemie R2płatnikPRO.
 
Program R2płatnikPRO w zupełności spełnia nasze oczekiwania. Jest prosty w obsłudze, posiada rozwiązania, które ułatwiają pracę. Jego elastyczność oraz możliwość generowania różnych zestawień i wydruków pozwala na dostosowanie go do własnych potrzeb.
 
Długoletnia współpraca z Firmą RESET2 potwierdza jej rzetelność i wiarygodność. Pracownicy Firmy w kontaktach z klientem są kompetentni, zawsze potrafią pomóc w rozwiązaniu problemów technicznych. Wykazują się dużym profesjonalizmem i  zaangażowaniem.
 
Dlatego z pełną odpowiedzialnością polecam Firmę RESET2 jako profesjonalnego i fachowego partnera.

Ewa Hubisz

Dyrektor

Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu