producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Starostwo Powiatowe w Koszalinie

Starostwo Powiatowe w Koszalinie

"R2płatnik to efektywny, bezawaryjny, nieskomplikowany w obsłudze i w pełni funkcjonalny system, który przystosowując się do naszych potrzeb uprościł i tym samym usprawnił bieżącą pracę naszego urzędu."

W październiku 2009 r. nawiązaliśmy współpracę z firmą RESET2 Sp. z o.o. wdrażając nowoczesny i w pełni skuteczny system płacowo-kadrowy R2płatnik.

Pomimo stosunkowo niewielkiego okresu użytkowania oprogramowania juz teraz z satysfakcją stwierdzamy, że zastosowanie systemu przysłużyło się usprawnieniu pracy działu kadrowo-płacowego. Dzięki kompletnej i profesjonalnej dokumentacji kadrowej zarówno w zakresie ewidencji pracowników, miesięcznego i rocznego rozliczania czasu pracy, jak i naliczania wysokości wynagrodzeń zgodnie z aktualnymi przepisami zyskano przede wszystkim czas, a także możliwości tworzenia szeregu zestawień i sprawozdań.

System R2płatnik wspaniale sprawdził się we współpracy z systemem bankowym, rozliczaniem z Urzędem Skarbowym oraz naliczaniem składek ZUS. Ponadto program jest bardzo pomocny w wystawianiu zaświadczeń o uzyskanych dochodach pracownika, pozwala wygenerować wiele przydatnych raportów i wydruków.

Dodatkową zaletą jest możliwość aktualizacji i modyfikacji systemu zgodnie z obowiązującymi przepisami, zmieniającymi sią warunkami wynagrodzeń pracowników, czy najprościej rzecz ujmując, sugestiami użytkowników związanych z funkcjonalnością.

Reasumując R2płatnik to efektywny, bezawaryjny, nieskomplikowany w obsłudze i w pełni funkcjonalny system, który przystosowując się do naszych potrzeb uprościł i tym samym usprawnił bieżącą pracę naszego urzędu.

www.powiat.koszalin.pl

Agnieszka Mróz

p.o. dyrektora

Starostwo Powiatowe w Koszalinie

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu