producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Starostwo Powiatowe w Raciborzu

Starostwo Powiatowe w Raciborzu

"Program R2płatnik PRO jest bardzo funkcjonalny i elastyczny, odznacza się przy tym łatwością obsługi. Wysoko wykwalifikowana kadra w pełni profesjonalnie przeprowadziła wdrożenie nowego oprogramowania."

Przedsiębiorstwo Reset2 z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Jesionowej 23-25, w 2010 roku dostarczyło Starostwu Powiatowemu w Raciborzu oprogramowanie R2płatnik PRO.

W ramach współpracy przedsiębiorstwo Reset2 udzieliło licencji i wdrożyło oprogramowanie jak również przeprowadziło migrację danych z innych systemów informatycznych. Program R2płatnik PRO jest bardzo funkcjonalny i elastyczny, odznacza
się przy tym łatwością obsługi. Wysoko wykwalifikowana kadra w pełni profesjonalnie przeprowadziła wdrożenie nowego oprogramowania. Również obsługa serwisowa zakupionego oprogramowania nie budzi najmniejszych zastrzeżeń.

Polecamy oprogramowanie R2płatnik PRO do wykorzystania w jednostkach samorządu terytorialnego.

www.powiatraciborski.pl

Józef Stukator

Członek Zarządu

Starostwo Powiatowe w Raciborzu

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu