producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Stowarzyszenie Dobroczynne Res Sacra Miser w Olkuszu

Stowarzyszenie Dobroczynne Res Sacra Miser w Olkuszu

"Program R2płatnik spełnia nasze szczególne wymagania, posiada wszystkie niezbędne elementy do obsługi kadrowo-płacowej stowarzyszenia. Firma RESET2 Sp. z o.o. systematycznie aktualizuje program uwzględniając zmiany w obowiązujących przepisach prawa."

Program R2płatnik zakupiliśmy osiem lat temu i od tego czasu stale współpracujemy z firmą RESET2 Sp. z o.o. Do zakupu programu R2płatnik skłoniła nas przystępna cena, funkcjonalność i łatwość obsługi. Stowarzyszenie ze względu na specyfikę działalności zawiera bardzo dużo krótkoterminowych umów zleceń z wieloma osobami, wykonującymi różnorodne zadania na rzecz beneficjentów. Stałe umowy o pracę należą do rzadkości. Program R2płatnik spełnia nasze szczególne wymagania, posiada wszystkie niezbędne elementy do obsługi kadrowo-płacowej stowarzyszenia. Firma RESET2 Sp. z o.o. systematycznie aktualizuje program uwzględniając zmiany w obowiązujących przepisach prawa.
 
Stowarzyszenie Dobroczynne "Res Sacra Miser" w Olkuszu zdecydowanie poleca program kadrowo-płacowy oferowany przez firmę RESET2.

Maria Jędrysik

Prezes Zarządu

Stowarzyszenie Dobroczynne Res Sacra Miser w Olkuszu

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu