producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Stowarzyszenie Wspierania Burs i Internatów ADEPT we Wrocławiu

Stowarzyszenie Wspierania Burs i Internatów ADEPT we Wrocławiu

"Przelewy z programu eksportowane są do systemu bankowego KB, co bardzo ułatwia pracę. Firma prowadzi pełny serwis systemu, na bieżąco aktualizuje go wraz ze zmianą przepisów lub zmianami w naszej jednostce."

Program płacowo-kadrowy firmy RESET2 Sp. z o.o. wykorzystujemy od września 2001 roku.

System ten nalicza płace dla wszystkich grup płacowych. W ramach programu drukowane są wszystkie konieczne zestawienia, wysyłane są dane do programu Płatnik oraz drukowane są zeznania podatkowe PIT. Przelewy z programu eksportowane są do systemu bankowego KB, co bardzo ułatwia pracę.

Posiadamy również program R2faktury, który umożliwia sporządzanie, ewidencję i druk faktur VAT, czyli pełną obsługę sprzedaży.

W ramach pakietu firma prowadzi pełny serwis systemu, na bieżąco aktualizuje go wraz ze zmianą przepisów lub zmianami w naszej jednostce.

Produkty i obsługa oferowane przez firmę RESET2 Sp. z o.o. są godne polecenia.

www.bursa.pnet.pl

mgr Iwona Loranc-Leśniak

Prezes

Stowarzyszenie Wspierania Burs i Internatów ADEPT we Wrocławiu

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu